MENÜ
TR EN

Biz

1972 yılında kurulan Marmara Babil, sektörlerinde lider kurumsal firmalara proje organizasyonları tasarlayıp uygulayan ve butik hizmet anlayışı ile çalışan bir etkinlik firmasıdır.

Kurumsal seyahat uzmanı Marmara Babil 1972 yılında İstanbul’da kuruldu. Marmara Babil; Toplantı, Yurt İçi ve Yurt Dışı Proje Organizasyonu, Kongre Yönetimi gibi şirketlerin ihtiyaç duyduğu tüm organizasyon etkinliklerinin yanı sıra bünyesinde Bilet, Otel Rezervasyonu ve Vize gibi destek departmanlarını barındırarak optimum çözümler ile anahtar teslim organizasyon hizmeti vermektedir.

Küreselleşen rekabet ortamında yeni teknoloji ve yaklaşımları kullanan, destek departmanlarının bünyesinde bulunması ile güçlü operasyon kapasitesine sahip Marmara Babil, iş ortaklarına bir organizasyonun A’dan Z’ye tüm aşamalarının tek bir elden profesyonelce planlanıp gerçekleçtirilmesinin rahatlığını sunar.

Marmara Babil, organize ettiği her çeşit etkinlikte; en ince detayları göz önünde bulundurarak, firmanızın stratejilerini ön planda tutan özel projeler tasarlayıp geliştiren, butik hizmet anlayışı ile çalışan güvenilir bir organizatör; destinasyon bilgisi ve yönetimi kuvvetli bir acente; satın alma gücü yüksek bir sözleşmeci olarak hizmet verir. Kaman Holding bünyesinde yer alan, IATA ve TURSAB A grubu seyahat acentesi üyesi olan Marmara Babil genç, dinamik, teknolojik açıdan donanımlı ve yaratıcı ekibi, profesyonel üst yönetim kadrosu, 40 yılı aşan tecrübesi ile birçok ulusal ve uluslararası kuruluşa seçkin ve kusursuz proje organizasyonu tasarlamış; yurt içi ve yurt dışında çok sayıda organizasyon, bayi toplantısı, motivasyon gezisi ve medikal sektöre yönelik kongre gezisi gerçekleştirerek çalıştığı müşterilere ve markalara artı değer katmıştır.

Kişisel Verilerin Korunması ve Gizlilik Politikası